II NIEDZIELA WIELKANOCNA - 24.04.2022

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy w Godzinie Miłosierdzia o 15.00 na specjalne nabożeństwo. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Jest to także święto Caritas. Dzisiaj pamiętajmy o GWU. Za wszelkie ofiary dziękujemy.

2. W poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty.
3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha.
4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika.

5. W piątek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I-ej Komunii św.

6. Za tydzień zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji. W tym roku zebrane ofiary posłużą utrzymaniu placówek dających schronienie uchodźcom.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu czeka na nas Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.