IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 08.05.2022

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. W Kościele obchodzimy 59 Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Papieskie orędzie na ten dzień nosi tytuł: „Powołani do budowania rodziny ludzkiej". W Polsce dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do szczególnej służby w Kościele. W tym roku przeżywany będzie pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa".

2. Nabożeństwa majowe w soboty i niedziele o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w środy połączone z nowenną do MB Nieustającej pomocy o godz. 18.00.

3. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. W piątek 13 maja – wspomnienie NMP Fatimskiej i nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Wcześniej na godz. 16.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I-ej Komunii św.

5. W sobotę świętego Macieja Apostoła – święto.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu czeka na nas Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.