VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 22.05.2022

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.

2. Nabożeństwa majowe w soboty i niedziele o godz. 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w środy połączone z nowenną do MB Nieustającej pomocy o godz. 18.00.

3. W poniedziałek, wtorek, środę dni modlitw o urodzaje, deszcz i błogosławieństwo w pracy na roli czyli tzw. Dni krzyżowe.

4. W czwartek 26 maja – Dzień Mamy.

5. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św.

6. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź św. dzieci i ich rodziców przed uroczystością I-ej Komunii św. W niedzielę 29 maja o godz. 10.00 uroczystość I-ej Komunii świętej.

7. Jak informowaliśmy wcześniej w sobotę 28 maja o godz. 15.00 nasz parafianin diakon Tomasz Dragańczuk otrzyma w katedrze w Gorzowie Wlkp. sakrament święceń w stopniu prezbiteratu. W niedzielę 29 maja o godz. 13.00 w naszym kościele – ks. Neoprezbiter będzie sprawował Mszę św. Prymicyjną.

8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu czeka na nas Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.