NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 12.06.2022

1. Dzisiaj niedziela po uroczystości Zesłania Ducha Świętego – Najświętszej Trójcy. Mszą św. o godz. 13.00 rozpoczęcie spotkania uczniów klas VIII SP w ramach przygotowania do Bierzmowania.

2. Nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele przed Mszą św. wieczorną.

3. W poniedziałek 13 czerwca – Dzień Fatimski – rozpoczęcie o godz. 18.00.

4. W liturgii:
• poniedziałek – św. Antoniego z Padwy – wspomnienie,
• wtorek – bł. Michała Kozala – wspomnienie,
• piątek - św. – Brata Alberta Chmielowskiego - wspomnienie,
• sobota – NMP z Rokitna - uroczystość.

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zwana popularnie: Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 12.15 i 18.00. Główna Msza św. jest o godz. 10.00. Po niej procesja do czterech ołtarzy. Trasa procesji: ulicami Kopernika, Emilii Plater i Krakowskie Przedmieście. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy i o przystrojenie okien. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.

6. Z racji Bożego Ciała Msze św. w Białkowie o godz. 9.00, w Budziechowie o godz. 10.00.
7. Od piątku przez całą oktawę po Mszy św. wieczornej procesja wokół kościoła (w Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30).
8. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj Gość extra – Wielki Cud, poświęcony cudom eucharystycznym w cenie 12 zł.
9. Wyjazd na uroczystości  do Rokitna w sobotę o godz. 7.00.