Ogłoszenia Parafialne 20

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.08.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela sierpnia.

2. W liturgii:
• poniedziałek – św. Dominika – wspomnienie,
• wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża – święto,
• środa – św. Wawrzyńca - święto i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
• czwartek – św. Klary – wspomnienie,

3. W sobotę 13 sierpnia o godz. 12.00 podczas Mszy św. w kościele konkatedralnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze ks. Adrian Put przyjmie święcenia biskupie. Głównym konsekratorem będzie abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce. W uroczystości weźmie udział delegacja z naszej parafii. Transmisję z uroczystości przeprowadzi TVP 3 Gorzów Wielkopolski. Polecajmy biskupa nominata w naszych modlitwach, aby głosząc słowo Boże, udzielając sakramentów świętych i posługując w miłości owocnie towarzyszył ludowi Bożemu naszej diecezji.
4. W sobotę 13 sierpnia Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30.

5. Parafia w Nowogrodzie Bobrzańskim w dniach 28-31 sierpnia organizuje pielgrzymko-wycieczkę na Kaszuby, do Trójmiasta i Malborka. Koszt całkowity 800 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z ks. Leszkiem, numer telefonu podany na plakacie.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Festyn Rodzinny i Patriotyczne Śpiewanie. Więcej informacji na plakacie.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej.