Schola dziecięca

Opiekunowie: Ks. Łukasz Mielnik, Beata Lachowicz,

Witamy w naszej rozśpiewanej grupie! Jesteśmy scholą "Rower Mariana" przy naszej parafii. Pamiętacie zapewne, że "kto śpiewa, ten dwa razy się modli". Nasza wspólnota jest wierna właśnie tym słowom, dlatego spotykamy się, aby wspólnie chwalić Pana śpiewem. Szczególnie pragniemy towarzyszyć dzieciom podczas Mszy Świętej w niedziele o godz. 13.00.
Staramy się również wspólnie spędzać czas przy ognisku, jak i na innych spotkaniach zabawowo-muzycznych gdzie także jednoczy nas śpiew i zabawa. Nasza grupa gromadzi dzieci i młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum jak i młodsze. Jest nas około 35 osób.
Wszystkich, którzy pragną razem z nami wyśpiewać Bogu Chwałę zapraszamy na próby: w soboty o godzinie 12:00 na salkach parafialnych.