XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wspominkowe o godz. 17.30.

2. Nabożeństwa wypominkowe od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w środy wraz z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy, w soboty i niedziele o godz.: 17.30.

3. Tradycyjny czas zyskiwania odpustów w czasie od 1 do 8 listopada przez modlitwę za zmarłych, nawiedzenie cmentarza, kościoła, został przedłużony na cały miesiąc listopad.

4. W poniedziałek na salkach parafialnych o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas VII SP.

5. We wtorek w kościele o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas VIII SP i starszych.

6. W czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. W naszym kościele Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz.: 10.00.

7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:
• we wtorek - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej - święto,
• w środę – św. Leona Wielkiego – wspomnienie,
• w czwartek – św. Marcina z Tours – wspomnienie,
• w piątek – św. Jozafata, biskupa i męczennika – wspomnienie,
• w sobotę – Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji – święto.

8. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom w Libanie.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”.