Ogłoszenia parafialne - 28 sierpnia 2022 r

1. Decyzją ks. biskupa w naszej parafii nastąpiły zmiany. Pożegnaliśmy ks. Adama Roguskiego a na jego miejsce posługę rozpoczyna ks. Dawid Siwak, którego serdecznie witamy życząc mu błogosławieństwa Bożego i owocnej pracy w naszej parafii.
  2. Zapraszamy na koncert muzyki organowej i kameralnej w naszej świątyni dzisiaj (niedziela) o godzinie 16.00.
    Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w salkach katechetycznych.
  3. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i wychowawcami zapraszamy na Mszę św. o godzinie 8.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    - W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00;
modlitwy o powołania o 17:30.
    - W piątek okazja do spowiedzi świętej od godziny 16:00 - szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
    - W sobotę odwiedziny chorych od godziny 9:30.
  5. Młodzież zapraszamy do śpiewania w scholi młodzieżowej. Próba w piątek o 19.00 w salkach parafialnych.
  6. Przy wyjściu ze świątyni do nabycia praca katolicka - Niedziela i Gość Niedzielny.