Ogłoszenia parafialne – 14.04.2024 r.

1. III Niedziela Wielkanocna
  2. Dzisiaj niedziela biblijna – rozpoczynamy w Kościele w Polsce tydzień biblijny. Zachęcamy do szczególnej lektury Pisma świętego.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII we wtorek o 19:00 w salkach parafialnych.
  4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę, w salkach parafialnych po Mszy świętej wieczornej.
  5. Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej zapraszamy na próbę do kościoła w piątek na godzinę 16:00
  6. W ramach Jubileuszu 50-lecia obecności Ruchu Światło-Życie w diecezji zapraszamy, szczególnie byłych oazowiczów: kapłanów, animatorów, pary Domowego Kościoła, na spotkanie w ramach Jubileuszowego Dnia Wspólnoty, który odbędzie się w naszej parafii w sobotę 27 kwietnia od godziny 11:00. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. W odpowiedzi na apel abp. Tadeusza Wojdy, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiejsza niedziela jest szczególnym dniem modlitwy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. Zachęcamy do podjęcia tej modlitwy.