Ogłoszenia parafialne – 11 września 2022 r.

XXIV niedziela zwykła

1. Rozpoczęcie przygotowań do I komunii św. Dzieci z klas 3 szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj (w niedzielę) na mszę o godzinie 13:00 a po niej spotkanie.
  2. Nabożeństwo Fatimskie we wtorek. O godzinie 18:00 różaniec, procesja i Msza święta.
  3. Włączając się w inicjatywę biskupów europy podejmujemy modlitwę w intencji Ukrainy w środę, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W naszej świątyni modlić się będziemy w tej intencji w ramach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00.
  4. Rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania dla klas VII szkoły podstawowej. Zapisy w kancelarii parafialnej, w piątek w godzinach od 15.00 do 17.00. Kandydat przychodzi wraz z rodzicem.
  5. Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę do kościoła w sobotę o godzinie 12.00.
  6. Zapraszamy do wzięcia udziału w marszu dla życia i rodziny w przyszłą niedzielę (18 września) w Żarach. Rozpoczęcie Mszą św. o 13.15 w kościele Wniebowzięcia NMP w Żarach.