Ogłoszenia parafialne – 6 listopada 2022 r.

XXXII niedziela zwykła

1. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących pod zwykłymi warunkami: Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca świętego oraz wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  2. Listopad to czas modlitwy za zmarłych. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie i składanie na tacę lub w zakrystii.
  3. Modlitwa za zmarłych wymienianych w wypominkach odbywa się w naszej świątyni:
    w soboty i w niedziele o 17:30,
    w dni powszednie po Mszy wieczornej,
    w środę w ramach nowenny do Matki Bożej.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich odbędzie się we wtorek po Mszy św. wieczornej w salkach parafialnych.
  5. W piątek Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godzinie 10:00.
  6. Z racji święta Niepodległości ks. biskup Tadeusz Lityński udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.