Ogłoszenia parafialne – 9 kwietnia 2023 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie Kościoła a szczególnie dekoracji ciemnicy i Bożego grobu. Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza oraz scholi, dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Bożego grobu.
  2. Jutro poniedziałek wielkanocny – porządek Mszy świętych jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Trwa nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Modlimy się koronką codziennie po mszach świętych wieczornych.
  4. Kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach 22 i 23 kwietnia. Zapisy w kancelarii parafialnej, telefonicznie lub przez formularz internetowy.
  5. Kancelaria we wtorek nie będzie czynna.