Ogłoszenia parafialne – 28 maja 2023 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość pierwszej Komunii świętej dzieci z klas trzecich. Pamiętajmy o nich w modlitwie, aby nieustannie wzrastała w nich więź z Jezusem Eucharystycznym.
  2. Nabożeństwa majowe do środy po Mszy św. wieczornej. Od czwartku nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie po Mszy wieczornej a w soboty i niedziele o 17:30.
  3. W środę uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – święto patronalne naszej parafii. Msza św. odpustowa z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z klas 8 celebrowana przez ks. biskupa Adriana Puta będzie odprawiona o godzinie 18:00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    • W czwartek adoracja od 16:00 i modlitwy o powołania z nabożeństwem czerwcowym o 17:30
    • W piątek okazja do spowiedzi od godziny 17:00
    • W sobotę odwiedziny chorych od 9:30.
  5. Spotkanie dla rodziców ministrantów w przyszłą sobotę o godzinie 19:00 w salkach parafialnych.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.