Ogłoszenia parafialne – 04.02.2024 r.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej odbędzie się po Mszy św. o godzinie 13:00. O 17:00 w salkach warsztatów przymierzanie strojów dla dzieci pierwszokwomunijnych.
  2. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania.

Klasa VII – spotkanie we wtorek o 19:00 w salkach parafialnych;
    Klasa VIII – spotkanie w środę na Mszy św. o 18:00.
  3. Spotkanie wspólnoty Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  4. Za tydzień obchodzimy światowy dzień chorego. Msza św. w intencji chorych o 11:30 a po Mszy możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  5. Zapraszamy na koncert charytatywny (walentynkowy) organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy, Niepubliczną Szkołę Podstawową i Bibliotekę – Centrum Kultury. Wydarzenie będzie wsparciem dla seniorów i osób szczególnie potrzebujących opieki z gminy Lubsko. Koncert odbędzie się w dawnym LDK-u 9 lutego (piątek) o godzinie 16:00. Mile widziane będzie przekazanie rzeczy mogących pomóc osobo starszym (na przykład pieluchy dla dorosłych lub środki higieniczne).