Ogłoszenia parafialne – 4 grudnia 2022 r.

II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Na tę okoliczność Episkopat Ukrainy wystosował dziękczynny list, który można przeczytać tutaj. Zgodnie z zapowiedzią po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na wsparcie kościoła na Ukrainie.
  2. Zapraszamy na Msze roratnie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30
  3. Kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godzinie 18:30 do salek parafialnych
  4. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia, w czwartek zapraszamy na „Godzinę łaski” – adorację Najświętszego Sakramentu od 12.00 do 13.00.
  5. Opłatki na stół wigilijny rozprowadzamy w kruchcie kościoła. Tradycyjne ofiary za opłatki można składać w kopercie na tacę.
  6. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena świecy 10 zł.
  7. Odwiedziny duszpasterskie – „kolęda” będzie odbywać się w Lubsku w formule „na zgłoszenie”. Kartki zaproszeniowe wyłożone są z tyłu kościoła. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana z wizytą kolędową prosimy, by wypełniły kartkę wpisując nazwisko i adres oraz przekazały ją do parafii – na tacę, w zakrystii, albo w kancelarii parafialnej.