Ogłoszenia parafialne – 25 grudnia 2022 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Bożego narodzenia. Radujemy się z narodzin Syna Bożego. Niech On darzy nasze rodziny pokojem.
  2. Jutro drugi dzień świąt – Msze św. w naszej świątyni według porządku niedzielnego.
  3. Odwiedziny duszpasterskie – kolęda będzie odbywać się w naszej parafii w formule „na zgłoszenie”. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana z wizytą kolędową prosimy, by wypełniły kartkę zaproszeniową wpisując nazwisko i adres i przekazały ją do parafii – na tacę, w zakrystii, albo w kancelarii parafialnej. Kartki zbieramy jeszcze do końca roku.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przenieśli produkty żywnościowe w ramach akcji „Rodzina rodzinie”. Dziękujemy również szkole nr 3 za zebrane produkty na wsparcie potrzebujących w Ukrainie.
  5. W sobotę ostatni dzień roku. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne do naszej świątyni o godzinie 17:00.