Ogłoszenia parafialne – 03.03.2024 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 17:00
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek:
    dla dzieci i młodzieży o godz. 16:00
    dla dorosłych o godz. 17:30
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16:00
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 13:00.
  5. Od następnej niedzieli przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzane paschaliki w ramach wielkanocnej akcji Caritas. Cena paschalika – 20 zł.
  6. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje, których tematem wiodącym będzie znak Całunu Turyńskiego. Zostanie przywieziona wierna kopia całunu w oryginalnych rozmiarach.
  7. Osoby śpiewające zachęcamy do włączenia się w przygotowanie śpiewów na Triduum Paschalne. Zapraszamy na próbę w piątek o godzinie 19:00 w salkach parafialnych.
  8. W dni powszednie są jeszcze wolne intencje mszalne. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii.