Ogłoszenia parafialne – 10.03.2024 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali (w niedzielę) o 17:00
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek:
    dla dzieci i młodzieży o godz. 16:00
    dla dorosłych o godz. 17:30
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej będzie po Mszy o 13:00.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania:
    kl. 7 – we wtorek o 19:00 w salkach
    kl. 8 – w środę na Mszy św. o 18:00
  5. Spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża odbędzie się w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  6. Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje, których tematem wiodącym będzie znak Całunu Turyńskiego.
  7. Zapraszamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. To nocna wędrówka, około 40 kilometrów z Lubska do Gubina. Rozpoczęcie 22 marca o 20:00 Mszą św. w naszym kościele. Zapisy przez stronę internetową EDK. Spotkanie organizacyjne, szczególnie dla nowych uczestników EDK, odbędzie się we wtorek 19 marca o 19:00 w kościele.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć za 20 zł. paschaliki w ramach wielkanocnej akcji Caritas. Do kupienia również tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.