Ogłoszenia parafialne – 17.03.2024 r.

1. V Niedziela Wielkiego Postu
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali (w niedzielę) o 17:00
  3. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, pamiętajmy o gronie wspierającym ubogich.
  4. Rozpoczynamy rekolekcje parafialne, którym przewodzić będzie ojciec Zbigniew. Tematem wiodącym jest znak Całunu Turyńskiego.
    Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy świętej.
    Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne na Mszach o godzinie 8:00, o 16:00 dla dzieci szkół podstawowych z rodzicami oraz o godzinie 18:00.
  5. Okazja do spowiedzi świętej w środę od godziny 7:30 do 10:30 oraz od 15:00 do 18:00. Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni tydzień przed świętami.
  6. Spotkanie grupy Apostolatu Maryjnego odbędzie się w środę po Mszy świętej wieczornej.
  7. Od soboty po każdej Mszy wieczornej modlimy się nowenną w intencji ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  8. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek:
    dla dzieci i młodzieży o godz. 16:00; dla dorosłych o godz. 17:30
  9. Zapraszamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej (z Lubska do Gubina) Rozpoczęcie 22 marca, w piątek o 20:00 Mszą św. w naszym kościele. Zapisy przez stronę internetową EDK. Spotkanie organizacyjne, szczególnie dla nowych uczestników EDK, odbędzie się we wtorek 19 marca o 19:00 w kościele.
  10. W sobotę Msza św. na rozpoczęcie sezonu motocyklowego wraz z poświęceniem pojazdów o godzinie 13:00.
  11. Za tydzień dzieci z Powiatowego Domu Dziecka przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzały własnoręcznie zrobione palmy. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci.